• FD
  • KO
  • HO
  • TE
  • RU
  • OD
  • VA
  • NF
  • Moji rezultati
  • Svi rezultati
  • Argentina 1
  • Argentina 2
  • Australija
  • Brazil 1
  • Brazil 3
  • COSAFA Kup
  • Egipat
  • EP 2017 U21
  • Finska 1
  • Finska 2
  • Finska 3/A
  • Finska 3/B
  • Finska 3/C
  • Liga Sampiona
  • Norveska 2
  • Prijateljski
  • SOCCER Fudbal
  • Svedska 4 Istok
  • Svedska 4 Zapad
Moji rezultati
Argentina 1
Ut01:15FT3219AldosiviOlimpo0:30:2
Ut01:15FT3220HuracanBelgrano0:00:0
Ut01:15FT3221VelezTemperley0:00:0
Ut01:15FT3219AldosiviOlimpo0:30:2
Ut01:15FT3220HuracanBelgrano0:00:0
Ut01:15FT3221VelezTemperley0:00:0
Argentina 2
Ut01:00FT3104InstitutoFlandria0:20:2
Ut02:05FT3105Argentinos Jrs.Juv. Unida G.4:02:0
Ut01:00FT3104InstitutoFlandria0:20:2
Ut02:05FT3105Argentinos Jrs.Juv. Unida G.4:02:0
Australija Brizbejn
Ut12:40FT101Grange ThistleCapalaba3:10:1
Brazil 1
Ut01:00FT3088BotafogoAvai0:20:2
Ut01:00FT3088BotafogoAvai0:20:2
Brazil 3
Ut02:00FT3232CSAFortaleza1:01:0
Ut02:00FT3232CSAFortaleza1:01:0
COSAFA Kup
Ut17:00FT91MalawiMauritius0:00:0
Egipat
Ut19:0029'3008PetrojetZamalek0:1-:-
EP 2017 U21 (Poljska)
Ut18:0077'3U21 EnglandU21 Germany2:21:1
Finska 1
Ut17:30FT60LahtiHIFK4:12:1
Ut17:30FT61MariehamnInter Turku5:03:0
Finska 2
Ut17:30FT62GnistanAC Oulu2:41:3
Ut17:30FT63JaroOPS2:11:0
Finska 3/A
Ut17:30FT64MP MikkeliSudet0:10:1
Ut17:30FT65PEPOKTP1:21:1
Ut17:30FT66PKKULahti Akatemia1:01:0
Finska 3/B
Ut17:30FT68NuPSBK-460:40:1
Ut17:30FT69SalPaKaPa0:00:0
Ut17:30FT70TPVViikingit0:20:0
Ut18:0077'71MuSaEspoo1:01:0
Finska 3/C
Ut17:30FT72GBKTP-471:10:0
Ut17:30FT73JS HerculesOTP2:31:2
Ut17:30FT74KuFu-98KajHa0:00:0
Ut17:30FT75PK-37VIFK1:21:2
Ut18:0077'76JJK-VilliketutJBK1:01:0
Liga Sampiona
Ut18:0077'5AlashkertFC Santa Coloma1:01:0
Norveska 2
Ut19:0029'77StartArendal1:0-:-
Prijateljski mecevi (klubovi)
Ut13:00FT3021VejleRanders FC1:30:0
Ut16:30FT3022AachenFortuna Koln0:10:0
Ut17:00FT3023Pogon SzczecinZaglebie L.2:11:0
Ut17:00FT3024HackenAalborg1:21:2
Ut18:0077'3025PartizanSV Kapfenberg2:00:0
Ut18:0077'3026Wolfsberger ACArsenal Tula2:10:1
Ut18:0081'3027Sandecja N.S.APOEL2:10:1
Ut18:30HT3028VozdovacOrenburg1:01:0
Ut19:0029'3029MalmoLokomotiva Z.0:0-:-
Ut15:00FT3031OrebroDjurgarden1:20:1
Ut18:0077'3032Apollon Lim.Ujpest2:10:1
Ut18:0077'3033NapredakConcordia4:01:0
Ut18:30HT3034MannsdorfW. Neustadt0:20:2
SOCCER Fudbal
Ut09:00FT8025Zenit IzhevskTyumen3:10:1
Ut10:00FT8030II ZalgirisII Stumbras1:00:0
Ut10:30FT8035(R) Grange Thist(R) Capalaba3:30:2
Ut11:00FT8036MazowieckiMalopolski0:20:0
Ut11:00FT8037MudgeerabaPalm Beach3:32:1
Ut11:00FT8038ZachodniopomorskDolnoslaski2:30:2
Ut11:30FT8039W Eastern SuburbW North Pine4:22:0
Ut11:30FT8040(R) Penisula Pow(R) Logan Lightn0:30:1
Ut15:00FT8041(R) Defensa y Ju(R) Gimnasia LP0:00:0
Ut16:00FT8051Obolon-BrovarNiva Vinnitsa2:11:1
Ut16:00FT8052PodbrezovaTat L. Mikulas1:00:0
Ut16:00FT8053VeresMykolaiv4:12:0
Ut16:30FT8061W KrasnodarW Rossiyanka1:11:1
Ut17:00FT8062KoronaPuszcza N.0:00:0
Ut17:00FT8063Lokomotiv Pl.Vereya1:11:0
Ut17:00FT8064Pirin Blagoev.Vitosha Bist.3:13:0
Ut17:00FT8065W Chertanovo M.W Donchanka Azov4:10:1
Ut17:00FT8066W RyazanW CSKA M.3:11:0
Ut17:30FT8067Cherno MoreSeptemvri S.2:00:0
Ut11:30FT8085St George WillawMitchelton0:40:1
Ut18:0035'8086KS KukesiBotosani1:1-:-
Ut18:00FT8088RijekaAstra Giurgiu3:13:0
Ut18:0071'8089U21 IK FrejU21 Dalkurd5:72:5
Ut18:30HT8090EichstattNurnberg1:01:0
Ut19:0028'8091HarelbekeZulte Waregem0:2-:-
Ut19:0023'8092II KafertalVogelstang1:1-:-
Ut19:0026'8093SV GrodigStrobl2:0-:-
Ut19:0029'8094VestfossenII Stromsgodset1:0-:-
Ut14:00FT8100U19 AtvidabergsU19 AIK1:30:1
Svedska 4 Istok Gotaland
Ut19:0029'3009TornsLund1:0-:-
Svedska 4 Zapad Gotaland
Ut19:0029'3010VinbergsVarberg GIF2:1-:-
Ut19:0029'3011EskilsminneUllareds0:0-:-